Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Koffein

gondolkodom, hogy a sdrl-t le kéne cserélni nbg-re... habár ahogy elnézem a chartot, tisztán speki az egész, ha sikerül megegyezni, akkor duplázhat is a jelenlegi szintről...