Regisztráció Elfelejtett jelszó

rbbj portfolio

Re: nincs cím

#706179 rbbj11 Előzmény: #706172

nincs baj a céggel, de jelentősen túlértékelt az IPO áron, max feleannyit adnék érte

Re: nincs cím

#706154 rbbj11 Előzmény: #706129

nekem sincs, de szuper, ha megütik őket, mert olcsón lehet kiváló fundát majd venni! Valero, Marathon oil stb mind kiváló cégek

Re: nincs cím

#706142 Fornit Előzmény: #706137

Hát a biotech féléktől igen.

De ebben a szektorban a napi 9%-os mínusz 2 óra alatt (valero) eléggé extrém.

Re: nincs cím

#706074 Fornit Előzmény: #706072

Én is végeztem leépítéseket (JNJ BANC SRE GILD)

Nem tudom viszont az oh lajos cégek miért esnek ma több %-al, nem találtam semmi okot.

Re: nincs cím

#706072 rbbj11 Előzmény: #706035

már nincs XOM (van épp elég régen tartott 100-asom, és most ijeszt a korrekció lehetősége, majd visszaveszem, ha lesz rá mód)

gazpromom szépen beindult

Re: nincs cím

#706006 Ddavid Előzmény: #706002

A XOM is mintha elkezdett volna elindulni! A 10-es szabály még érvényes rá, mert nem csinálta meg.

Re: nincs cím

#705999 Bendeguz Előzmény: #705946

LCI-ben megvolt az 50, jöhet az 55 a szabály alapján? Ma alatta zárt és a gyertya se szép.