nincs baj a céggel, de jelentősen túlértékelt az IPO áron, max feleannyit adnék érte
nincs baj a céggel, de jelentősen túlértékelt az IPO áron, max feleannyit adnék érte
jaja, ott láttam. jól látom, hogy a gopro ma ipozik?
Na ammeg mi... és pont ott a m.watch címlapon pár cikk :)
http://www.marketwatch.com/story/13-companies-pushing-the-drone-revolution-2014-06-25
kereskedelmi drón szegmensben milyen cégekbe érdemes fektetni?
PSX ha korizna 70-ig, ugrálnék örömömben
Valero jöhetne 42-re
nekem sincs, de szuper, ha megütik őket, mert olcsón lehet kiváló fundát majd venni! Valero, Marathon oil stb mind kiváló cégek
Hát a biotech féléktől igen.
De ebben a szektorban a napi 9%-os mínusz 2 óra alatt (valero) eléggé extrém.
Vérfürdő az olajfinomítókban. (Valero Philips Marathon stb...) Ehhez még hír is van. Szerencsére nincs finomítóm, talán augusztusban volt utoljára.
én se találtam okot, de ami gyenge, azt adom, ezért maradt meg nálam pl. JNJ
Én is végeztem leépítéseket (JNJ BANC SRE GILD)
Nem tudom viszont az oh lajos cégek miért esnek ma több %-al, nem találtam semmi okot.
már nincs XOM (van épp elég régen tartott 100-asom, és most ijeszt a korrekció lehetősége, majd visszaveszem, ha lesz rá mód)
gazpromom szépen beindult
A XOM is mintha elkezdett volna elindulni! A 10-es szabály még érvényes rá, mert nem csinálta meg.
?? már sokszor mondtam, hogy csak kerek 100-asok esetén érvényes