Re: nincs cím 2014. június 25. 18:21 rbbj11 Előzmény: #706129 nekem sincs, de szuper, ha megütik őket, mert olcsón lehet kiváló fundát majd venni! Valero, Marathon oil stb mind kiváló cégek