Re: nincs cím 2014. június 25. 15:47 Fornit Előzmény: #706084 Vérfürdő az olajfinomítókban. (Valero Philips Marathon stb...) Ehhez még hír is van. Szerencsére nincs finomítóm, talán augusztusban volt utoljára. http://www.theflyonthewall.com/permalinks/entry.php/VLO;PSX;TSO;PXD;EPD;WNR;HFC;MROid2029986/VLO;PSX;TSO;PXD;EPD;WNR;HFC;MRO-Refiners-slip-after-US-widens-oil-export-potential