Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

rbbj11 Előzmény: #706035

már nincs XOM (van épp elég régen tartott 100-asom, és most ijeszt a korrekció lehetősége, majd visszaveszem, ha lesz rá mód)

gazpromom szépen beindult