Re: nincs cím 2014. június 24. 19:28 rbbj11 Előzmény: #706035 már nincs XOM (van épp elég régen tartott 100-asom, és most ijeszt a korrekció lehetősége, majd visszaveszem, ha lesz rá mód) gazpromom szépen beindult