"Eszerint a 26-ai msci kitárazást használhatta ki néhány dörzsölt nagybüfi, hogy beszálljon longba.."
No, ezek voltunk mi! :-) Mai teóriának nem is olyan rossz, főleg így a nap vége felé. Tudod, hogy nagy Barca rajongó vagyok, és a régi jó kapcsolatunkra való tekintettel szóltam "Pep" -nek, hogy itt lenne ez a kis fakó gyémánt, oszt kicsit csiszolgatni kéne (neki meg van is mivel ugye)