Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

birkanyiiroo Előzmény: #679875

"Kisshercegnő"? ... hmm.. vékony jég! (természetesen én nem értek egyet az ilyen meggondolatlan szójátékokkal) .)

ma (még) úgy gondolom, hogy nem adnám el egyből ezt az izét, ha a bekerem fölé mászna... tanultam (egy kicsit) a Commerzbankos afféromból, ahol múlt nyáron sikerült abszolút alj környékén kiépítenem a (nem is kis méretű) bekeremet, aztán persze ahogy pár petákkal fölé ment, már menekültem is... (mára már duplázott az árfolyam). Itt nem lesz ilyen (mármint duplázás)! (ergó, a totális bukásig követem a telkót...) :-)