Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #679690

a nagy adózók a világ minden országában egyéni elbírásást kapnak..megegyeznek a 10-20 legnagyobb adózóval mennyi az elvárt adó..és akkor erre már lehet költségvetést építeni.. egy nagy cég jó esetben annyi adót fizet mint ezer kkv..és ezer kkv-vel mennyi gond van.

Egy nagy cég már azt csinál amit akar..kokakóla is névhasználatot fizet egy offshore cégének..néha szipognak rajta de nem keménykednek..aki nulla adót akar fizetni arra koppintanak.. lásd Starbucks..