Re: nincs cím
Nyeretlen_Keteves Előzmény: #679858A végén még "Kisshercegnő" (félreértések elkerülése végett a hölgy, természetesen nincs rokoni kapcsolatban a föncsivel) is lehet belőle. Ha valami csoda folytán a bekered fölé kerülne egy picivel, gondolom, elkötnéd az egyetlen mentőcsónakot oszt csapot-papot, kisshercegnőt magad után hagyva villám gyorsan elhagynád a gyorsnaszádot..., sebaj majd kormányzom utána egyedül...