Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ibiza Előzmény: #679846

két hullám volt otp-ben.. és kettő a matávban..a brokik tudják a megbízásokat és kihasználhatják a magasabb árakat veszteség kimutatásra..a nyereség átkonvertálására.

amikor mtel emelkedett tudni kellett volna kik veszik..annyira nem érdekelt utánanéztem volna..ursi lehet tudja.