Hozzászólás
MargarettaA PF-en írta ezt valaki, eléggé elgondolkodtató:
" Egyébként az adóelkerülés épp itt zajlik a szemetek előtt a Telekom részvényeinél. Tudod miért nem megy feljebb? Mert év vége van és épp most adás-vételnek álcázva HIFO-val átkötik a fenti pakkjaikat (van bőven ). Amíg kész nincsenek addig állunk.
Itt vannak az óriási pénzek, amik kikerülnek az adózás alól, jókora veszteségnek álcázva, közben db számot is növelnek. Mi meg megesszük egymást pár forintért."