Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#666559 walex Előzmény: #666533

Ezzel nem értek egyet, hogy betanult szöveg lenne.

Volt már ilyen nem egyszer számos papírban is, hogy kifárasztás ment, majd miután már mindenki temetett mindent, rakétaként menetelt felfelé, a böfik pedig néztek, hogy ááá, ez nem lehet, biztos csak egy kis korrekció... Aztán mire felszálltak a vonatra, már csak az ütközőre kaptak jegyet. :)

Meglátjuk, hogy mi lesz az a hír, amire kitörhet fel, de én egyelőre továbbra is a felminősítést látom erre egyedüliként esélyesnek.

Re: nincs cím

#666533 macika Előzmény: #666531

az altatás meg egy betanult szöveg )))

amikor nem jön be valami akkor nyomják a blogos és fundás tolvaj papírok csapata ))

yo100 ))

yo99

Re: nincs cím

#666532 Hathor Előzmény: #666531

Ne foglalkozzál vele, mert a végén téged is le trolloznak..

Én is hiszem amit mondasz.

nehogy már USA jobb legyen, a nagy adósságával.

A tőzsde sosem logikus!

Jól jövünk mi még a befektetőknek az álomba ringatott árfolyamainkkal.

Yo8!

Re: nincs cím

#666528 Fornit Előzmény: #666526

Rally a leminősítésekre szokott lenni nálunk (pl sp junk napon az otp +ban zárt) Felminősítésre beverés :)

Re: nincs cím

#666526 walex Előzmény: #666419

Így van, altatás megy.

Továbbra is azt mondom, hogy felminősítés lehet talán olyan hír, amire kitörhet felfelé. Mást nem tudok most elképzelni, amire hasonló örömködés lenne.

Re: nincs cím

#666499 Hathor Előzmény: #666487

Úgy látom Lecsó Telekomja már nem fundása amióta esik.

De már OTPje sem fundása ezek szerint.

A MOlt tudjuk az sem már, üsd vágd volt ma a bíztatása.

Na ezért kis papírozom, ettől drukkolhat az esésnek, lesz olcsóbb Buxunk, az is jó, ha emelkedik és kitör, az is. :D

Re: nincs cím

#666486 Hathor Előzmény: #666482

Na hogy olyanról is beszéljünk, ami építő jellegű, lássuk mi is történt.

Folytatva a chartom:

http://postimg.org/image/6bftzgpj5/full/

Dupla top letört, 161.8as fibohoz ért, onnan visszapattant, majd letörési szintet visszatesztelve bezárt.

A rés részben betöltve. 18391-18466ig nyitva

Re: nincs cím

#666437 Szika Előzmény: #666434

shortok zárva, tegnapi molly vétel kistoppolva, amit az egyik hozott, a másik elvitte, nehéz játék ez...

Re: nincs cím

#666436 Hathor Előzmény: #666434

Nem.

Te azt mondtad, hogy ha feljebb állsz 10ponttal, akkor esik 50pontot.

Feljebb áltál 10ponttal? ,-)

Reggel borítékolható volt az esés a rajz alapján.