Ezzel nem értek egyet, hogy betanult szöveg lenne.
Volt már ilyen nem egyszer számos papírban is, hogy kifárasztás ment, majd miután már mindenki temetett mindent, rakétaként menetelt felfelé, a böfik pedig néztek, hogy ááá, ez nem lehet, biztos csak egy kis korrekció... Aztán mire felszálltak a vonatra, már csak az ütközőre kaptak jegyet. :)
Meglátjuk, hogy mi lesz az a hír, amire kitörhet fel, de én egyelőre továbbra is a felminősítést látom erre egyedüliként esélyesnek.