Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

walex Előzmény: #666419

Így van, altatás megy.

Továbbra is azt mondom, hogy felminősítés lehet talán olyan hír, amire kitörhet felfelé. Mást nem tudok most elképzelni, amire hasonló örömködés lenne.