Re: nincs cím 2013. október 3. 14:49 Hathor Előzmény: #666434 Nem. Te azt mondtad, hogy ha feljebb állsz 10ponttal, akkor esik 50pontot. Feljebb áltál 10ponttal? ,-) Reggel borítékolható volt az esés a rajz alapján.