ezeket a dolgokat elbagatellizálni nem érdemes...2011 aug-ban ugyanilyen dologból hatalmas esés lett, chf az egekbe ment...igaz azóta eur-hoz rögzítették, de usa rengeteget emelkedett, az októberek általában inkább gyengülők szoktak lenni, szvsz ha az usa helyzet elfajul, komoly esés is lehet ebből...én már mára is 1,5-2 % index minuszokat vártam, ezért is deffenzíven állok a dolgokhoz...a világban sok az alattomos, szennyes dolog, csak a tőzsde reakciója nem mindig ugyanaz rá