Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: ds

Csilla76 Előzmény: #665700

én azért kíváncsi vagyok, hogy erre Viktor mit lép? ez provokáció volt a javából. de gondolom lesz válasz rá. de milyen?