Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #665949

Számomra elég uncsi ez a sok adósság plafon, fed QE, meg mindenféle baromság várása állandóan.

Mindig várunk valamire, aztán semmi sem történik.

Csak a duma a sajtóból.

Minden hónapban várjuk a következő havi FED ülést, várjuk a makrokat, mennyi a munkanélküli, várjuk szíriai bombázást, várjuk a koreai háborút.. mindent várunk.. a piacok meg csúcsokra mennek.

Ez a genyo bux meg csak vár és vár mindig egyhelyben, mély altatás mellett..