Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #665949Számomra elég uncsi ez a sok adósság plafon, fed QE, meg mindenféle baromság várása állandóan.
Mindig várunk valamire, aztán semmi sem történik.
Csak a duma a sajtóból.
Minden hónapban várjuk a következő havi FED ülést, várjuk a makrokat, mennyi a munkanélküli, várjuk szíriai bombázást, várjuk a koreai háborút.. mindent várunk.. a piacok meg csúcsokra mennek.
Ez a genyo bux meg csak vár és vár mindig egyhelyben, mély altatás mellett..