Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#665234 Aptiti Előzmény: #665225

...attól függ kinek XD

Vicces volna az SP-től, ha most mindenki esést vár és megvennék nap végére.

Majd este 10-kor okosabbak leszünk...hát még hétfőn

Re: nincs cím

#665194 Aptiti Előzmény: #665144

hát igen ha nem kétrszer 50 forint lenne a kötés, nem érné meg. De így nagyon vonzó. Kár, hogy nincs forgalom.

Egyébként én bizakodó vagyok a BUX Longot illetően.

A mai napból az látszik, hogy megveszik a hatit.

Re: nincs cím

#665144 Hathor Előzmény: #665142

na ez a gond.

60pont a sperad, 50pont a kötés oda vissza, mellette van egy ki be táguló kamat.

Mindez egy oldalazó, stagnáló piacon.

Semmi értelme vele bármit is csinálni.

Van aki azt hiszi igen, de valójában nem, ha belegondol mélyen.

Év eleje óta meg leapadt év végére 700pont a kamatban.

Nem egy longos álom tőkeáttéttel megspékelve, három hónap múlva kifutó termékkel ,-)

hati spread közel 60pip …

#665142 Aptiti

hati spread közel 60pip ez oszt durva likviditás :(

Re: nincs cím

#665137 Borska Előzmény: #665130

igen,akár igazad is lehet

valóban lemaradók vagyunk,nem kicsit, és ez tetszik nem tetszik a kormány hibája, polgárbarát intézkedések (szerintem nem rosszak,ha mint kisember figyelem) multi ellenes hangulat, érzelmi vonalon történő befolyásolás, ez mind mind a rövidtávú jobblétet biztosítandó intézkedés, de véleményem szerint profit nélkül nincs haladás, nincs előre lépő fejlesztő szándék, nincs indok ami a multikat ide vonzaná, vagyis hosszabb távon lehet káros is, és szerintem a befektetők is ezt látják, vagy valahogy így ítélhetik meg

ettől függetlenül nekem sem tetszett az a gyarmatrendszer amit itt ki akartak / akarnak építeni a külföldi érdekszférák

politikai hovatartozástól totál függetlenül gondolom így

Re: nincs cím

#665136 Hathor Előzmény: #665135

Így van.

Én mindig drukkolok Nektek ,-)

Az én pénzem le van feszítve kicsikbe, amióta nem tudok mit kezdeni hatival.

Ha elindul, jön mögé forgalom, kereslet, kilép az oldalazásból, akkor vagy átforgatom a pénzeket ide, vagy hozok be hatira.