Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Aptiti Előzmény: #665225

...attól függ kinek XD

Vicces volna az SP-től, ha most mindenki esést vár és megvennék nap végére.

Majd este 10-kor okosabbak leszünk...hát még hétfőn