Re: nincs cím 2013. szeptember 27. 16:35 Aptiti Előzmény: #665225 ...attól függ kinek XD Vicces volna az SP-től, ha most mindenki esést vár és megvennék nap végére. Majd este 10-kor okosabbak leszünk...hát még hétfőn