Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #665128

indikátorokon egyre alacsonyabb csúcsok, árfolyamgörbén meg emelkedő csúcsok.

Hát igen.

Ennek indikátor alapján le kéne törnie.

Mondjuk ettől, ha SP elkezdene esni, simán vehetnének végre minket, mint lemaradókat.

Richtert felcibálták az elmult pár napban, ma meg adják vissza.

Elég unalmas játékok ezek.