Egon is megtalálta a fej-vállamat
http://postimg.org/image/s614nn49d/
Bár trollok mindig azt mondják minden kamu amit rajzolok.. de azért Egon is mindig megtalálja utána ugyanazokat
Egon is megtalálta a fej-vállamat
http://postimg.org/image/s614nn49d/
Bár trollok mindig azt mondják minden kamu amit rajzolok.. de azért Egon is mindig megtalálja utána ugyanazokat
Shortban...de nagyon bikák vagyunk.
Ma senki sem ír ?
Van valaki longban vagy egyedül vagyok ?
Pedig ez a szokásos lemez...szval nem lenne meglepő.
...attól függ kinek XD
Vicces volna az SP-től, ha most mindenki esést vár és megvennék nap végére.
Majd este 10-kor okosabbak leszünk...hát még hétfőn
nem akarok telhetetlen lenni, de akkor lenne szép a kép , ha bux 18900 fölé zárna.
hát igen ha nem kétrszer 50 forint lenne a kötés, nem érné meg. De így nagyon vonzó. Kár, hogy nincs forgalom.
Egyébként én bizakodó vagyok a BUX Longot illetően.
A mai napból az látszik, hogy megveszik a hatit.
fordulat fel 30 perces bux
mol is fordult 30 percesen
Hetesen a nagy beszűkülés nem tart örökké.
Leültetés, altatás megy, majd akkora kipattincs, hogy az álomból nem lesz idő felébredni a kisbüfiknek.
http://postimg.org/image/cb81cjelx/full/
6.éve szűkülünk, hetedik éve tart a recesszió.
na ez a gond.
60pont a sperad, 50pont a kötés oda vissza, mellette van egy ki be táguló kamat.
Mindez egy oldalazó, stagnáló piacon.
Semmi értelme vele bármit is csinálni.
Van aki azt hiszi igen, de valójában nem, ha belegondol mélyen.
Év eleje óta meg leapadt év végére 700pont a kamatban.
Nem egy longos álom tőkeáttéttel megspékelve, három hónap múlva kifutó termékkel ,-)
igen,akár igazad is lehet
valóban lemaradók vagyunk,nem kicsit, és ez tetszik nem tetszik a kormány hibája, polgárbarát intézkedések (szerintem nem rosszak,ha mint kisember figyelem) multi ellenes hangulat, érzelmi vonalon történő befolyásolás, ez mind mind a rövidtávú jobblétet biztosítandó intézkedés, de véleményem szerint profit nélkül nincs haladás, nincs előre lépő fejlesztő szándék, nincs indok ami a multikat ide vonzaná, vagyis hosszabb távon lehet káros is, és szerintem a befektetők is ezt látják, vagy valahogy így ítélhetik meg
ettől függetlenül nekem sem tetszett az a gyarmatrendszer amit itt ki akartak / akarnak építeni a külföldi érdekszférák
politikai hovatartozástól totál függetlenül gondolom így