Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #665142na ez a gond.
60pont a sperad, 50pont a kötés oda vissza, mellette van egy ki be táguló kamat.
Mindez egy oldalazó, stagnáló piacon.
Semmi értelme vele bármit is csinálni.
Van aki azt hiszi igen, de valójában nem, ha belegondol mélyen.
Év eleje óta meg leapadt év végére 700pont a kamatban.
Nem egy longos álom tőkeáttéttel megspékelve, három hónap múlva kifutó termékkel ,-)