Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#663847 Racional Előzmény: #663846

tehetne valaki ajánlatot az OTP-re is, úgy 15k környékén

hát nem érdekes? ezek a "sz@r" magyar részvények......

Ricsivel meg mi történt?…

#663846 Aptiti

Ricsivel meg mi történt? nyitás +3,5% -ő tartja a Buxot

Na most már had szóljon.…

#663844 Aptiti

Na most már had szóljon..mert már szép kis pakkot összegereblyéztem

Re: nincs cím

#663675 Aptiti Előzmény: #663674

zárásra elkészült a finom brassói is. (ahogy kell- nem kontár módon :)))- gyerekeknek ízlett

zárásra megijedt a hati …

#663662 Aptiti

zárásra megijedt a hati a leforduló SP től 1700 alatt.

Meglátjuk mi lesz USA zárásra.

pucolom a krumplit közbe…

#663633 Aptiti

pucolom a krumplit közben hallgatom a gazdasági rádió bemondója hírekben mondja " és most nézzük az amerikai nyitást:a Dow -1,2%-os minus SP -0,8% -ban nyitott."

WTF? -mi a sz** az előbb még -0,2% volt. Na nézzük csak meg a real-t a gépen- mondom magamnak.

Lehet, hogy az esti zárást mondta be? XD

...megsúgom csak neked(m…

#663594 Aptiti

...megsúgom csak neked(meg annak a pár száz olvasónak aki a háttérben lapít...)most fordul a mi kicsi piacunk szvsz

Feltankoltam rendesen, hogy ne csak kibicként jártassam a számat...

Re: nincs cím

#663586 Aptiti Előzmény: #663581

Lol.

Vicc az egész. Itthon akkor emelkedik mikor kint esik. Egyébként nem újdonság ez sem.

Régebben a BUX záróban mindig manipulálva volt. (másképpen történt az elszámolás).

Aztán valahogyan mindig arra mozdult amerre aznap az SP zárt.

Lassan piacmozgató hatása lesz annak amit leírok XDDD

Hihetetlen, hogy meg sem…

#663567 Aptiti

Hihetetlen, hogy meg sem rezdül a hati a DAX hirtelen esésére.

Régen mikor volt külföldi forró tőke a pesti börzén, minden rezdülésére mozdult. Sőt mindig túlreagálta.

Jó kis 500-1000pontos mozgások voltak. Most meg kihalt minden.