Hozzászólás
Aptitiazért durva, hogy a MOL-al mint a BUX kosár 1/3-d része mit meg lehet tenni.
300 pont ide vagy oda (pl.-1-ből +1%) máris a BUX elmozdul 0,5% ot.
ekkor légy okos a KT számításnál a származékos piac oldalán.Mi a releváns? No komment.
Mondja már meg valaki, hogy dec után a Xetra átállással fog e nőni a hati forgalom?