tehetne valaki ajánlatot az OTP-re is, úgy 15k környékén
hát nem érdekes? ezek a "sz@r" magyar részvények......
tehetne valaki ajánlatot az OTP-re is, úgy 15k környékén
hát nem érdekes? ezek a "sz@r" magyar részvények......
Na most már had szóljon..mert már szép kis pakkot összegereblyéztem
zárásra elkészült a finom brassói is. (ahogy kell- nem kontár módon :)))- gyerekeknek ízlett
hátha megviccel minket az USA és zárásunk után fordul.
go SP 1700 UP!
Ja, ugyhogy ma buxtunk egyenlőre.
zárásra megijedt a hati a leforduló SP től 1700 alatt.
Meglátjuk mi lesz USA zárásra.
Hát ma nem akarta a tőzsde, hogy vegyek, sőt,ha itt zár már nem longos naposon.
pucolom a krumplit közben hallgatom a gazdasági rádió bemondója hírekben mondja " és most nézzük az amerikai nyitást:a Dow -1,2%-os minus SP -0,8% -ban nyitott."
WTF? -mi a sz** az előbb még -0,2% volt. Na nézzük csak meg a real-t a gépen- mondom magamnak.
Lehet, hogy az esti zárást mondta be? XD
A háttérben most csak 39-en vannak:)
Én is vettem.
...megsúgom csak neked(meg annak a pár száz olvasónak aki a háttérben lapít...)most fordul a mi kicsi piacunk szvsz
Feltankoltam rendesen, hogy ne csak kibicként jártassam a számat...
Lol.
Vicc az egész. Itthon akkor emelkedik mikor kint esik. Egyébként nem újdonság ez sem.
Régebben a BUX záróban mindig manipulálva volt. (másképpen történt az elszámolás).
Aztán valahogyan mindig arra mozdult amerre aznap az SP zárt.
Lassan piacmozgató hatása lesz annak amit leírok XDDD
Hihetetlen, hogy meg sem rezdül a hati a DAX hirtelen esésére.
Régen mikor volt külföldi forró tőke a pesti börzén, minden rezdülésére mozdult. Sőt mindig túlreagálta.
Jó kis 500-1000pontos mozgások voltak. Most meg kihalt minden.
Az osztrák tulajt kérdezd. Tudod a globalizáció meg egyebek.