Hozzászólás
Aptiti...megsúgom csak neked(meg annak a pár száz olvasónak aki a háttérben lapít...)most fordul a mi kicsi piacunk szvsz
Feltankoltam rendesen, hogy ne csak kibicként jártassam a számat...
...megsúgom csak neked(meg annak a pár száz olvasónak aki a háttérben lapít...)most fordul a mi kicsi piacunk szvsz
Feltankoltam rendesen, hogy ne csak kibicként jártassam a számat...