Hozzászólás
AptitiHihetetlen, hogy meg sem rezdül a hati a DAX hirtelen esésére.
Régen mikor volt külföldi forró tőke a pesti börzén, minden rezdülésére mozdult. Sőt mindig túlreagálta.
Jó kis 500-1000pontos mozgások voltak. Most meg kihalt minden.
Hihetetlen, hogy meg sem rezdül a hati a DAX hirtelen esésére.
Régen mikor volt külföldi forró tőke a pesti börzén, minden rezdülésére mozdult. Sőt mindig túlreagálta.
Jó kis 500-1000pontos mozgások voltak. Most meg kihalt minden.