Regisztráció Elfelejtett jelszó

Hozzászólás

Aptiti

Hihetetlen, hogy meg sem rezdül a hati a DAX hirtelen esésére.

Régen mikor volt külföldi forró tőke a pesti börzén, minden rezdülésére mozdult. Sőt mindig túlreagálta.

Jó kis 500-1000pontos mozgások voltak. Most meg kihalt minden.