Regisztráció Elfelejtett jelszó

BUX 1312

Re: nincs cím

#663081 Margaretta Előzmény: #663079

Áruljátok már el nekem, hogy miért magázódtok!

(Miközben más módon letegezitek egymást.)

Re: nincs cím

#663079 Hathor Előzmény: #663077

Mit keresek?

A kitörést a belépéssel mackó úr!

Mikor érti már meg végre?

Magának meg esze ágában sincs venni.

én kereskedem hatival, ha számomra érdekes.

Maga az árjegyzőjét várja hatiban, aki beállítja a kamatot, meg januártól mínuszos kamatot, mert maga még emlékszik rá, amikor úgy volt.

Mikor? Andre Kostolany idejében? Rizsszemekre emlékszik még?

úgy látom megvolt mára a…

#663074 Aptiti

úgy látom megvolt mára az alja. Nosza akkor induljunk neki.

Re: nincs cím

#663067 Hathor Előzmény: #663056

Válassza akkor a Mercedeszt.

Nincs ezzel baj. Csak a trabantosokat hagyja, ha magának nem kell a trabant. Minek naponta 16órát ott pöfögni akkor ha nem is érdekli? Drága a benzin. Ráadásul nem is autószerelő.

Re: nincs cím

#663058 Hathor Előzmény: #663056

Nekem semmi bajom.

Jól elvagyok kis papírokban, teljesen jól.

Szeretnék már hatizni is újra nagy pakkokkal, amíg nincs a piactól válasz, várunk.

Re: nincs cím

#663056 macika Előzmény: #663054

1 éve szendvedesz

közben a daxot 7-10%k emelkedésben lehet trédelni nyugiban

buxhati meg maival idén -2.5%

trabant vagy bmw lehet választani

mondtam magának év elején ez lesz a "trend" nálunk

Re: nincs cím

#663054 Hathor Előzmény: #663052

Én azt mondtam várom kitörjön..

addig kis papírozom.

Ha viszont tudja, hogy esni fog 4évig, érdemes elgondolkodnom.

Hiszek magának.

legyen kedves mondani.

Okos maci tudja yoyo vagy mi.

Nem?

Re: nincs cím

#663052 macika Előzmény: #663045

maga nem hatizik már

azt mondta

csak a keg! mert az pe alapon olcso (volt 400-as névértéknél )

Re: nincs cím

#663049 Aptiti Előzmény: #663045

hűha. felépíteni még haggyán, de likvidálni?

Kitépnéd a könyvet kliringig. XD

Re: nincs cím

#663045 Hathor Előzmény: #663043

Elnézést..

Szépen megkérdeztem elkezdhetek felépíteni egy 300kontis shortot?

Ön tudja, ezért szépen megkérdezem.

A szezont ne keverje a fazonnal.

Az atombiztos 500 el lett adva 545-566on. mondtam.

ne tereljen megint offra.

Bux topikban vagyunk.

Én normálisan megkérdeztem.

maga tudja 4évre előre, így megfontolandó, hogy benyissak 300konti shortot. Annyi kontit szeretnék nyitni.

Re: nincs cím

#663042 Hathor Előzmény: #663039

Shorttal?

Azt mondja mackó úr nyissak shortot?

Meghallgatom most.. mondja azt.

Hathor nyisson 300konti shortot a napokban hosszútávra.