Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #663052

Én azt mondtam várom kitörjön..

addig kis papírozom.

Ha viszont tudja, hogy esni fog 4évig, érdemes elgondolkodnom.

Hiszek magának.

legyen kedves mondani.

Okos maci tudja yoyo vagy mi.

Nem?