Re: nincs cím 2013. szeptember 20. 14:47 Hathor Előzmény: #663052 Én azt mondtam várom kitörjön.. addig kis papírozom. Ha viszont tudja, hogy esni fog 4évig, érdemes elgondolkodnom. Hiszek magának. legyen kedves mondani. Okos maci tudja yoyo vagy mi. Nem?