Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #663077Mit keresek?
A kitörést a belépéssel mackó úr!
Mikor érti már meg végre?
Magának meg esze ágában sincs venni.
én kereskedem hatival, ha számomra érdekes.
Maga az árjegyzőjét várja hatiban, aki beállítja a kamatot, meg januártól mínuszos kamatot, mert maga még emlékszik rá, amikor úgy volt.
Mikor? Andre Kostolany idejében? Rizsszemekre emlékszik még?