Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #663077

Mit keresek?

A kitörést a belépéssel mackó úr!

Mikor érti már meg végre?

Magának meg esze ágában sincs venni.

én kereskedem hatival, ha számomra érdekes.

Maga az árjegyzőjét várja hatiban, aki beállítja a kamatot, meg januártól mínuszos kamatot, mert maga még emlékszik rá, amikor úgy volt.

Mikor? Andre Kostolany idejében? Rizsszemekre emlékszik még?