Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #663043

Elnézést..

Szépen megkérdeztem elkezdhetek felépíteni egy 300kontis shortot?

Ön tudja, ezért szépen megkérdezem.

A szezont ne keverje a fazonnal.

Az atombiztos 500 el lett adva 545-566on. mondtam.

ne tereljen megint offra.

Bux topikban vagyunk.

Én normálisan megkérdeztem.

maga tudja 4évre előre, így megfontolandó, hogy benyissak 300konti shortot. Annyi kontit szeretnék nyitni.