Re: nincs cím
Hathor Előzmény: #663043Elnézést..
Szépen megkérdeztem elkezdhetek felépíteni egy 300kontis shortot?
Ön tudja, ezért szépen megkérdezem.
A szezont ne keverje a fazonnal.
Az atombiztos 500 el lett adva 545-566on. mondtam.
ne tereljen megint offra.
Bux topikban vagyunk.
Én normálisan megkérdeztem.
maga tudja 4évre előre, így megfontolandó, hogy benyissak 300konti shortot. Annyi kontit szeretnék nyitni.