Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Hathor Előzmény: #663056

Válassza akkor a Mercedeszt.

Nincs ezzel baj. Csak a trabantosokat hagyja, ha magának nem kell a trabant. Minek naponta 16órát ott pöfögni akkor ha nem is érdekli? Drága a benzin. Ráadásul nem is autószerelő.