Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

E-Star

Re: nincs cím

#660433 exmnbs1 Előzmény: #660420

naná hogy nem

a felmentvényt kell megszavazni inkább saját magának és mutyiralliztatni ezt a ...t

Re: nincs cím

#660420 Grizzly Géza Előzmény: #660370

A 45 lájkoló arra vonatkozott hogy kicsi a figyelem,az érdeklődés... Prfecó is ezt erősítette. Pf-en is tanácstalanok sokan+a cég sem erőlteti a kötvényesek tájékoztatását.

Re: nincs cím

#660397 rbbj11 Előzmény: #660378

csak várják a nagy vevök, hogy teljen az eladói könyv, hogy ´végre ök is kaphassank, mert eddig egyböl felfügg lett volna belöle ;)

Re: nincs cím

#660370 Princ Előzmény: #660211

miért szopatnák már be a kötvényeseket?

azért mert 45 lájkoló van a facebook-on?

Re: nincs cím

#660323 exmnbs1 Előzmény: #660264

az e-star direkt nem konkrét és eldugta az infót

a kicsik kv-esek zömét kívánja tovább szivatni ily módon

Re: nincs cím

#660316 Ferenc86 Előzmény: #660260

220-on a legjobbkor kiszállt, neki is grat. Egyelőre pihi, konszolidáció. De a vevők azért nem riadnak meg, szépen tömve van 210 alatt is.. pedig én be nem állnék már.

Re: nincs cím

#660264 prfecó Előzmény: #660211

akit érdekel az tudja

sok köszvényes , aki leszarta eddig értesül E-STAR"csa" hivatalos honlapján

Re: nincs cím

#660254 Hathor Előzmény: #660241

Ki beszélt szombatról?

szép napot, jó csőd várást, cégközlöny kutatást!

Re: nincs cím

#660236 exmnbs1 Előzmény: #660233

eladó alig van?

nem szoktak beállni ilyenkor hanem piacin

most meg vevő van alig

Re: nincs cím

#660233 Ferenc86 Előzmény: #660232

Eladó alig van, felfügg. Kár volt ennyire lehozni a nyitó árat. Most már mindegy, pénzt a zsebben az a lényeg.