Re: nincs cím 2013. szeptember 13. 9:01 Ferenc86 Előzmény: #660232 Eladó alig van, felfügg. Kár volt ennyire lehozni a nyitó árat. Most már mindegy, pénzt a zsebben az a lényeg.