Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ferenc86 Előzmény: #660232

Eladó alig van, felfügg. Kár volt ennyire lehozni a nyitó árat. Most már mindegy, pénzt a zsebben az a lényeg.