naná hogy nem
a felmentvényt kell megszavazni inkább saját magának és mutyiralliztatni ezt a ...t
naná hogy nem
a felmentvényt kell megszavazni inkább saját magának és mutyiralliztatni ezt a ...t
A 45 lájkoló arra vonatkozott hogy kicsi a figyelem,az érdeklődés... Prfecó is ezt erősítette. Pf-en is tanácstalanok sokan+a cég sem erőlteti a kötvényesek tájékoztatását.
csak várják a nagy vevök, hogy teljen az eladói könyv, hogy ´végre ök is kaphassank, mert eddig egyböl felfügg lett volna belöle ;)
miért szopatnák már be a kötvényeseket?
azért mert 45 lájkoló van a facebook-on?
az e-star direkt nem konkrét és eldugta az infót
a kicsik kv-esek zömét kívánja tovább szivatni ily módon
220-on a legjobbkor kiszállt, neki is grat. Egyelőre pihi, konszolidáció. De a vevők azért nem riadnak meg, szépen tömve van 210 alatt is.. pedig én be nem állnék már.
akit érdekel az tudja
sok köszvényes , aki leszarta eddig értesül E-STAR"csa" hivatalos honlapján
eladtad? legalábbis Ferike73 kiszállt és állítólag az Te vagy :)
Ki beszélt szombatról?
szép napot, jó csőd várást, cégközlöny kutatást!
tele van a vételi könyv mindenféle hülye szabályos számsorral...
:)
kis tételeket vesznek, a 4k-val nem tudtál volna kiszállni sokkal magasabban...
eladó alig van?
nem szoktak beállni ilyenkor hanem piacin
most meg vevő van alig