Re: nincs cím
Grizzly Géza Előzmény: #660202Ok,ok,ne húzd fel magad :) Próbáltam a kötvényesek fészére feltolni az infókat,de lájkolni kellene az oldalt :) Egyébként ha jól látom nagyon ritka a hozzászólás és csak 45 lájkoló van,van egy olyan érzésem,hogy beszopatják őket... Remélem prfecó sok köszvényessel van kapcsolatban