Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Ferenc86 Előzmény: #660260

220-on a legjobbkor kiszállt, neki is grat. Egyelőre pihi, konszolidáció. De a vevők azért nem riadnak meg, szépen tömve van 210 alatt is.. pedig én be nem állnék már.