Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#659703 exmnbs1 Előzmény: #659683

cut and space helyett ide is írhatták volna

na megint gáz amit múvelnek a jogerős jóváhagyás közzétételét követő 10 munkanapon belül kell intézkedniük az új értékpapírszámla adatainak tértivevényes feladásáról

ebből 3 le is telt tegnap estére, jövő pénteken le is jár

Re: nincs cím

#659683 Zotya32 Előzmény: #659670

"(#2431) Re: Mai estar

Értékelés: 0

előzmény (#2430: exmnbs1) | válasz erre | Tegnap, 23:33

"(i) a részvények

jóváírásához szükséges értékpapírszáma-adatok határidőben történő megküldését

(csődegyezségi megállapodás 2.9.3. pont) "

fain egy közlemény csak arról nem beszél mi is az a határidő))))))))

exmnbs1"

a helyes válasz: "csődegyezségi megállapodás 2.9.3. pont" :)

Re: nincs cím

#659670 exmnbs1 Előzmény: #659659

"a mai napon

168,- Ft/db árfolyamon 1.000,- db E-Star részvényt vásárolt, így jelenleg 1.000,- db E-Star

törzsrészvénnyel rendelkezik."

érdekes a múltkori utilico eladás híre nem aznap jött(((((((

Re: nincs cím

#659668 exmnbs1 Előzmény: #659662

de ha idén meglesz a -13mrd, akkor elfogy a mérlegfőösszag, hajrá

az új auditorral sikerülhet

Re: nincs cím

#659666 exmnbs1 Előzmény: #659659

"11.324.011.000,- Ft tárgyévi eszköz-forrás egyező összeggel,

(-) 12.532.817.000,- Ft mérleg szerinti eredménnyel."

ráadásul az auditor szerint nem tükrözi a valóságot

Re: nincs cím

#659662 exmnbs1 Előzmény: #659659

rezesnek gratulálunk mégegyszer a csodás eredményhez, a -12mrd-hoz

tavalyi -11mrdot is sikerült alulmúlni, jó ezt látni ismét))))))

Re: nincs cím

#659661 exmnbs1 Előzmény: #659658

egyelőre nincsen bejegyeztetve a tőkeemelés sem

1000db?)))))))

wow, 168K HUF

ezzel akarják fűteni a rallit?)))))))))))))

felmentvény????? aha(((((((((((((((

Re: nincs cím

#659571 rbbj11 Előzmény: #659542

ok. Akkor nem neked szólt. De tutira veszem, hogy hamarosan tucatjával jelennek meg új madarak, miközben a rv. "száguld" majd.

Re: nincs cím

#659569 rbbj11 Előzmény: #659537

nem is ma, hol vagyunk még a gigászi tömésektöl, csak most kezdödött a reneszansz tanc...