Re: nincs cím 2013. szeptember 11. 22:51 exmnbs1 Előzmény: #659659 "a mai napon 168,- Ft/db árfolyamon 1.000,- db E-Star részvényt vásárolt, így jelenleg 1.000,- db E-Star törzsrészvénnyel rendelkezik." érdekes a múltkori utilico eladás híre nem aznap jött(((((((