Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

exmnbs1 Előzmény: #659659

"a mai napon

168,- Ft/db árfolyamon 1.000,- db E-Star részvényt vásárolt, így jelenleg 1.000,- db E-Star

törzsrészvénnyel rendelkezik."

érdekes a múltkori utilico eladás híre nem aznap jött(((((((