Re: nincs cím
Zotya32 Előzmény: #659670"(#2431) Re: Mai estar
Értékelés: 0
előzmény (#2430: exmnbs1) | válasz erre | Tegnap, 23:33
"(i) a részvények
jóváírásához szükséges értékpapírszáma-adatok határidőben történő megküldését
(csődegyezségi megállapodás 2.9.3. pont) "
fain egy közlemény csak arról nem beszél mi is az a határidő))))))))
exmnbs1"
a helyes válasz: "csődegyezségi megállapodás 2.9.3. pont" :)