8 17 121 079 db 201 HUF
100k pufi beállt.. ultra rizikós, még van pár percem eldönteni.
első tétel 1/1 20.000
+10k így lett a 2. tételre 30.000
aztán a kicsik
30495
36495
37425
x/6 ajánlat: 38335
így indult... azóta nyilván ki-be álltak....
Kint is van ;)
Jó! Szólj majd, ha ez megnyugtat.
Induljon a 16órás műszak akkor, hagylak kibontakozni.
Yo munkát!
úgy van, lesz atl, majd szólok, mert olyankor hajlamos vagy eltünni.......
1 puffer már ki is állt
nem adják fel.
Szerintem nem olvasnak téged.
Mit kéne tenni, hogy megmentsük ezeket az embereket az emelkedés elől? Kiállni a Kossuth térre transzparenssel, hogy senki ne vegyen E-start, és mindenki shortolja nyugodtan, mert úgy is nyer vele akárhonnan.
2napja is ez volt a recepted.
Ex lazíts egy kicsit. Nagyon keményen tolod a 100%os emelkedés után is.
Látom még este 11kor is nyomtad, meg most is reggel 8kor.
16órás munka dupla műszak.
Remélem jól megfizetik.
A géphez közel van az ágyad?
Tényleg pihenj, mert egyre betegebb lehetsz így.
Itt már más nem ír, csak Te.. meg kitartó zotyánk kis spexünk.
az eredetiben úgy emlékszem normális formátumben közölték
igen, de ugye már hétfőn tudták az ítéletet, csak ugye a hivatalos út, elég lassú... :)
nem láttam túl gyorsan pörögtek a számok, majd az ismétlést megnézem 8:45-től a random channel-en :)