Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

KÖZGYŰLÉSI HIRDETMÉNY K…

#658973 Hathor

KÖZGYŰLÉSI HIRDETMÉNY

KIEGÉSZÍTÉSE

Az

E-Star AlternatívNyrt.

(székhelye:

1134. Budapest, Klapka utca 11.,

Cégjegyzékszám: 01-10-045428)

tájékoztatja Tisztelt Részvényeseit, hogy a gazdasági társaságokról szóló 2006. évi IV. törvény 217. § és 300. §ok alapján, a szavazatok több mint 1%-val rendelkező részvényes javaslatot tett a 2013.10.03. napjára meghirdetett

közgyűlés napirendi

pontjainak alábbi napirendi pontokkal történő kiegészítésére:

Napirendi pont

kiegészítési javaslat

:

1.

Döntés

a Társaság könyvvizsgálójáról

2.

Döntés felmentvény tárgyában

Napirendi pontok:

1.

Igazgatóság jelentése a Társaság ügyvezetéséről, a Társaság vagyoni helyzetéről és

üzletpolitikájáról.

2.

Döntés a magyar számviteli törvény sz

erinti beszámoló elfogadásáról és az adózott

eredmény felhasználásáról.

3.

Döntés az IFRS szerint elkészített konszolidált éves beszámoló elfogadásáról

4.

Döntés az Igazgatóság Budapesti Értéktőzsde részére benyújtandó felelős

vállalatirányítási jelentésének el

fogadásáról.

5.

Döntés felmentvény tárgyában

6.

Döntés a Társaság könyvvizsgálójáról

Re: nincs cím

#658853 exmnbs1 Előzmény: #658822

majd leöntik

aki akkor kap majd az beragad szépen

minden ilyen felhúzást újabb atl követ

meg idejében lejjebb viszik ezáltal kicseszve a kötvényesekkel akik vagy megkapják majd a pakkjukat vagy nem

Re: nincs cím

#658822 cédrus Előzmény: #658611

ma se tudtál venni, vagy már nem is próbáltad?

A régi tulajoknak itt már tök mindegy, értsd már meg egyébként. Az aki 500-nál a csőd tudatában vett bele, az nem régi tulaj.

Re: nincs cím

#658817 cédrus Előzmény: #658684

Semmi köze annak a mázlihoz, mint azóta világosan kiderült. Persze még én lettem lehülyézve az elején.

Re: nincs cím

#658692 Zotya32 Előzmény: #658664

igen, ez így van, és így is lesz. figyeld meg. ahogy írtam már, napok óta nincs eladó és nem is lesz. felhúzzák amíg bírják, aztán jöhet majd a lecsorgás...

Re: nincs cím

#658689 exmnbs1 Előzmény: #658684

a 2012-est beváltókon nyert nyereséggel egyútt -22mEUR az eredmény

anélkül -25m EUR körül lenne

Re: nincs cím

#658684 akpo7 Előzmény: #658619

Ha ez a +60% a nalad levo papirokon is latszik, akkor eleg nagy mazlid? van, hogy az aljan kaptal.

Mivel nekem volt egy keves kotvenyem, en ebbe bele nem nyulok meg egyszer. Abban nem bizom, hogy ez meg egyszer az eletben 300 felett mozog, de abban igen, hogy legalabb azzal jo dontest hoztam, hogy 25%-on nem adtam nekik vissza kotvenyt.

Re: nincs cím

#658674 exmnbs1 Előzmény: #658664

vannak ám mindenféle szinten beragadtak

ilyesmi ár volt elég hosszasan örül ha kiszabadul

valamint olyan is, aki nem várja meg hogy a kv-esek vagy nem kapják meg időre a rv-eiket és jön a felszámolás vagy pedig ha megkapják akkor öntik is le

Re: nincs cím

#658664 Kiss Zoltán Előzmény: #658615

Ha jól számolom jövő hét szerdára lehet 366,és nyitóban akár 414 is,ha tovább játszanak!Addig mindenki kedvenc időtöltésével foglalatoskodhat,mi nézzük a semmit,Hathor a hízó egyenlegközlőjét,EX pedig azt,hogy éppen darabra hány puffer szerepek a könyvben!:)

Re: nincs cím

#658623 Hathor Előzmény: #658620

Mondtam hogy hiába kérted, hogy adjam el.

Én nem hallgatok rád..

azt hitted? :D

Van nekem saját önálló gondolatom.

Vagy lottókalkulációm, vagy miként mondják a többiek.

Re: nincs cím

#658615 Zotya32 Előzmény: #658611

208 057 db forgott hétfőtől. ugye 30-án volt az ítélet.

aznap csak 459 db fogyott.

és 2-3-4-5-én pedig bő 200k és ekkor a maximum 111 és minimum pedig 81 ft volt...

kiszedték a parázóktól amit lehetett..

2-án felhúzták limitre, a többi napon meg magukra öntötték, és elszedték akitől még lehetett...

ez valóban megérne egy pszáf vizsgálatot...

és láss csodát, még 5k eladó sem volt... :)))

és már csak 1400 db van a holnapi felső limitig...

ez kedves Ex, nem fog megállni 366-ig.. egész héten felső limit, és még jövő hét első felében is.

Re: nincs cím

#658614 Hathor Előzmény: #658611

Ez szerintem így normális a tőzsdén.

Kisbüfik ráérnek a végén venni, amikor felismerés fázisa jön náluk

Akkor már a nagynak nem kell.