Re: nincs cím 2013. szeptember 10. 12:55 cédrus Előzmény: #658611 ma se tudtál venni, vagy már nem is próbáltad? A régi tulajoknak itt már tök mindegy, értsd már meg egyébként. Az aki 500-nál a csőd tudatában vett bele, az nem régi tulaj.