Regisztráció Elfelejtett jelszó
Hozzászóláshoz be kell jelentkezned!

Re: nincs cím

Zotya32 Előzmény: #658664

igen, ez így van, és így is lesz. figyeld meg. ahogy írtam már, napok óta nincs eladó és nem is lesz. felhúzzák amíg bírják, aztán jöhet majd a lecsorgás...