Re: nincs cím
akpo7 Előzmény: #658619Ha ez a +60% a nalad levo papirokon is latszik, akkor eleg nagy mazlid? van, hogy az aljan kaptal.
Mivel nekem volt egy keves kotvenyem, en ebbe bele nem nyulok meg egyszer. Abban nem bizom, hogy ez meg egyszer az eletben 300 felett mozog, de abban igen, hogy legalabb azzal jo dontest hoztam, hogy 25%-on nem adtam nekik vissza kotvenyt.