Re: nincs cím
Ferenc86 Előzmény: #658607De legalább Exmnbs nem mondhatja, hogy megint csomó kisbüfit megszivatnak, mivel eddig 1db-ot se lehetett venni! Semmien tömés nincs, azt a kis tételt is a broki veszi meg mindig. Így legalább az emelkedés a már régóta meglévő tulajoknak jó, mert jön vissza kicsit a pénzük.