Regisztráció Elfelejtett jelszó

E-Star

Re: nincs cím

#658260 Kiss Zoltán Előzmény: #658255

Lehet pár nap múlva már 2600000 vevő lesz,ilyenkor a plusz egy darab vevővel közlik majd,hogy annyi nincs is?:)

Re: nincs cím

#658258 Princ Előzmény: #658130

és talán jövőre jobban támogatják majd az alternatív energiát.......

Re: nincs cím

#658177 Ferenc86 Előzmény: #658170

Tudom, de azért lehetnének olyan emberek akik csak ránéznek a %-ra és hogy húú +20% ba van, adjuk el:)) Vagy teletexten nézik, s nem látják a vételi érdeklődést. De semmi eladás 3 órája.

Re: nincs cím

#658166 Zotya32 Előzmény: #658162

én aztán minek? nekem 1 árva db sincs. csak azt írom amit a hír után logikusnak tartanék. arról nem tehetek, ha te ezt nem érted, sőt még kötéslistával is meg akartad cáfolni, de vhogy az sem azt mutatta amit szerettél volna :))

Re: nincs cím

#658158 Zotya32 Előzmény: #658156

napokig nem lesz eladás. brókervételek vannak.. lehet ferike73 is vmi broki, más nem tudott venni péntek óta.

Re: nincs cím

#658156 Ferenc86 Előzmény: #658148

Azt nem értem miért nincs eladás? Múlt héten 111-nél olyan öntések voltak, most meg gyakorlatilag a nyitó után eddig összesen volt 2 eladó, a 23db ost nem számolva. Adhatnának már.

Re: nincs cím

#658155 Zotya32 Előzmény: #658148

"(#2102) Re: na mi lesz vajon a héten?

Értékelés: 0

előzmény (#2091: pf2) | válasz erre | Ma, 12:22

összeesküvés elméletekben látom jók vagytok :)

Pénteken 5000 feletti darabot sikerült vennem, marhaság , hogy csak a brokik játszadoznak vele

ferike73"

kamumaki :)

Re: nincs cím

#658142 exmnbs1 Előzmény: #658139

pl a tavaly szeptemberberi határidő záráskori szivatás addigi legnagyobb napi forgalommal