Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ferenc86 Előzmény: #658148

Azt nem értem miért nincs eladás? Múlt héten 111-nél olyan öntések voltak, most meg gyakorlatilag a nyitó után eddig összesen volt 2 eladó, a 23db ost nem számolva. Adhatnának már.