Regisztráció Elfelejtett jelszó

Re: nincs cím

Ferenc86 Előzmény: #658170

Tudom, de azért lehetnének olyan emberek akik csak ránéznek a %-ra és hogy húú +20% ba van, adjuk el:)) Vagy teletexten nézik, s nem látják a vételi érdeklődést. De semmi eladás 3 órája.